توسعه درگاه تحت وب

راه حل های پورتال تحت وب با UX فکر شده و ویژگی های جذاب برای شرکت های فناوری محور به جهت افزایش عملکرد آنها.

توسعه

ما پورتال های سفارشی متناسب با محیط ها و زیرساخت های مختلف شرکت ها را ارائه می دهیم.

یکپارچه سازی

ما خدمات و برنامه ها را در یک اکوسیستم مبتنی بر بستر وب و بصورت تلفیقی و ایمن یکپارچه می کنیم.

بهینه سازی

ما پرتال‌های قدیمی را می‌توانیم به روز کنیم و تجربه بهتری را به کاربر منتقل کنیم

پورتال وب

توسعه دهندگان پورتال ما مهارت های مهندسی و بینش تجاری برای ایجاد راه حل های قابل اعتماد دارند که به شرکت ها کمک می کند تعاملات داخلی و خارجی خود را مدیریت کنند ، کاربران و محتوا را به هم متصل کنند و همچنین فعالیت های عملیاتی را تسهیل کنند در حالی که باعث جذابیت بیشتر آنها می شود.

پورتال سازمانی

ما برای پاسخگویی به گسترده ترین نیازهای تجاری ، پورتال های چند منظوره سازمانی ، اینترانت های شرکتی ، شبکه های جانبی اضافی و محل کار کاربر محور را با قابلیت همکاری غنی ، گردش کار خودکار و تجزیه و تحلیل داخلی ارائه می دهیم.

اطمینان از تجربه کاربر در دستگاه های متنوع

آفتاب به عنوان یک شرکت توسعه پورتال وب ، بدون توجه به فناوری هایی که در اختیار دارند ، راه حل های قابل انعطاف برای تأمین نیازهای کاربران نهایی ایجاد می کند. با این کار ، ما بر عملکرد و امنیت تمرکز می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم پورتال های ما در سراسر دستگاه ها و سیستم عامل ها پایدار بوده و پوشش داده می شوند.

devices

طراحی پورتال با در نظر گرفتن یکپارچگی اطلاعات ، محتوا و فرآیندها

ما دامنه کاملی از ویژگی های یک پورتال مناسب را ، که اغلب مبتنی بر فناوری ها و سیستم عامل های مختلف است ، در تجربه های یکپارچه کاربر پیاده سازی می کنیم. این موارد مدیریت محتوای پیشرفته ، اتوماسیون فرایند و تجزیه و تحلیل را شامل می گردد.

محتوا

 • متاتگ‌های غنی
 • محلی سازی محتوا
 • جستجوی هوشمند
 • شخصی سازی

اجتماعی

 • پروفایل های کاربر
 • گالری های رسانه ای
 • جریان های فعالیت
 • نظرسنجی ها و رتبه بندی ها

همکاری

 • همکاری داخلی و خارجی
 • انجمن ها و وبلاگ ها
 • انجمن های سازمانی
 • کنفرانس ویدیویی

برنامه های کاربردی

 • آموزش الکترونیکی و رشد شخصی
 • مدیریت دانش
 • صورتحساب و پرداخت ها
 • برنامه ها و فرم های سلف سرویس

زیر ساخت

 • حسابرسی دفاتر سازمانی
 • امنیت چند سطحی
 • دسترسی مبتنی بر نقش
 • کنترل عملکرد

تجزیه و تحلیل

 • تجمیع داده ها
 • داشبورد تعاملی
 • هوش تجاری
 • آمار استفاده کاربران

پورتال مشتری

راه حل های فن آوری ما از طریق طیف گسترده ای از ویژگی ها ، از جمله کشف محصولات و خدمات تسهیل شده ، ارتباط چند کاناله مداوم و معاملات امن همراه با رابط های کاربری جذاب ، مشاغل را با مشتریان خود ارتباط می دهند. ما توسعه پورتال مشتری را برای بهبود معیارهای سلف سرویس ، کاهش هزینه کلی خدمات مشتری و همچنین اطمینان از وفاداری طولانی مدت مشتری مدیریت می کنیم.

پورتال های کسب و کار الکترونیک

ما به شرکت ها در خصوص توسعه پورتالهای حوزه تجارت الکترونیک و ایجاد درگاه های با چندین پذیرنده، پلتفرمهای معاملاتی، سیستم های تخفیف، پلتفرمهای حراجی و ... کمک خواهیم کرد.ما به مشتریان خود کمک میکنیم با استفاده از راه حل های انحصاری ما، درگاه های پرداخت ایمن، سیستم های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و درگاه های مبتنی بر هوش مصنوعی، رضایت مشتری و در نهایت رشد کسب و کار خود را بدست آورند و در مسابقه کسب و کارهای آنلاین پیروز گردند.

پورتال های B2B

آفتاب پورتال های B2B را ایجاد می کند که به عنوان یک مرکز امن برای سازمان ها و شرکای آنها در جهت ایجاد همکاری بدون مانع از طریق توازن مناسب ویژگی ها عمل می کنند. توسعه پورتال B2B راهی است که شرکت ها علاوه بر تقویت فرآیندهای تجاری خود یا ساده سازی معاملات ایمن ، مشارکت های مثمر ثمر را بر اساس گردش کار شفاف و اشتراک دانش ایجاد می کنند.

پورتال های اینترانت

خواه همکاری بر محوریت مستندات ، مدیریت پروژه یا شبکه سازی تیم های داخلی و خارجی مدنظر باشد ، آفتاب توسعه پورتال اینترانت را برای شما برآورده می کند تا نیازهای خاص شما را در این حوزه برآورده کند. ما پورتال های سفارشی و مبتنی بر پلتفرمهای انحصاری را از ابتدا با در نظر گرفتن ملاحظات عملکردی و مالی و همچنین اینترانت های مستقر شده قبلی بهینه و پشتیبانی می کنیم.

پورتال های چند رسانه ای

آفتاب توسعه پورتال چند رسانه ای را برای مدیریت و توزیع محتوای پیشرفته ارائه می دهد. ما برای پشتیبانی از روش های جدید درآمدزایی از ترافیک دیجیتال ، تعامل بیننده و مدیریت دارایی های دیجیتالی که بصورت نمایی در حال رشد هستند ، راه حل های فن آوری مناسب را ارائه می دهیم. ما همچنین این راهکارها را با تجزیه و تحلیل قدرتمند در حوزه چند رسانه ای برای تصمیم گیریهای مبتنی بر داده ترکیب می کنیم.

پورتال های بیمار

با یک تجربه غنی در توسعه پورتال مراقبت های بهداشتی ، ما ابزارهای مفیدی را برای بیماران فراهم می کنیم تا بتوانند در درمان پزشکی خود پویاتر باشند. همراه با ایجاد پویایی و کنترل بیشتر تعاملات بیمار و پزشک ، پورتال های ما به سازمان های مراقبت های بهداشتی کمک می کنند تا عملیات بالینی و اداری خود را بهبود بخشند و همچنین به نتایج بهتری برسند.

پورتال های مسافرتی

با بهره گیری از توسعه پورتال مسافرتی آفتاب ، شرکت ها یک رسانه قدرتمند را به دست می آورند تا تجارب مثبت سفر را به مشتریان خود ارائه دهند و در یک بازار رقابتی سفر برجسته شوند. از قابلیت های رزرو و صورتحساب که برای یک شرکت تجاری ضروری است گرفته تا تورهای راهنمای پیشرفته با قابلیت پشتیبانی AR و VR ، ما راه حل های خود را با ویژگی های متناسب با تقاضای بازار و جذاب برای کاربران نهایی ارائه می دهیم.

پورتال های فروش

ما پورتال های متناسب برای شرکت ها و تامین کنندگان آنها ایجاد می کنیم تا زنجیره های تأمین مشترک ، حسابداری ساده و کنترل مالی و همچنین دید کامل عملکرد فروشندگان را فعال کنیم. از طریق توسعه پورتال فروش، ما به شرکت ها کمک می کنیم تا از این طریق بتوانند فروش خود و مدیریت فروشنده ها را تسهیل کرده و این امر در نهایت به خرید موثرتر و خودکفایی تأمین کنندگان تبدیل می شود.

PLATFORMS

نکات کلیدی برای توسعه دهندگان پورتال ما

ادغام بی عیب و نقص

با استفاده از ابزارهای یکپارچه سازی موجود و اتصالات سفارشی ، ما به شرکت ها کمک می کنیم پورتال ها و سرویس های وب شخص ثالث خود را تجمیع کنند ، اعم از منبع تغذیه داده ها ، سیستم های پرداخت ، برنامه های همکاری سازمانی یا سایر راه حل ها.

مقیاس پذیری

آفتاب طراحی و پیاده سازی معماری پورتالهای انعطاف پذیر با پتانسیل بالا برای رشد در آینده ، تحمل خطای صفر ، توانایی سازگاری تحت افزایش بار روی سرور و افزایش تعداد کاربران را دارد.

تداوم تجارت

با رویکرد خوب DevOps و تخصص در زمینه توسعه ، تست و اتوماسیون استقرار ، می توانیم پورتال ها را با کمترین هزینه پیاده سازی کنیم و ویژگی های جدید را به محیط کاری شما منتقل کنیم.

امنیت سطح بالا

آفتاب از پورتال در همه سطوح محافظت می کند: از دسترسی کاربر و پرداخت تا امضاهای دیجیتال و رمزگذاری داده ها. ما همچنین فعالیتهای پیش از صدور گواهینامه را مدیریت می کنیم تا پورتال های شما را با الزامات تطبیقی نظارتی (مانندPCI DSS ، HIPAA ، FISMA ، COX و غیره) همسو کنیم.

پروژه‌ای را می‌خواهید شروع کنید؟

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید

پیوست
حداکثر ۵ فایل به حجم ۵ مگ
با ارسال این فرم ، رضایت می دهم تا آفتاب داده های شخصی مرا طبق سیاست حفظ حریم شخصی و کوکی ها پردازش کند