توسعه برنامه سفارشی وب

تجربه های بی نظیر دسکتاپ,
تبلت و موبایل

ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا واقعیت وب مبتنی بر موبایل را بپذیرند و سیستم های قدیمی را به برنامه های مدرن چند پلتفرمی تبدیل کنند. توسعه دهندگان برنامه های وب ما با بهره گیری از تخصص عمیق توسعه سمت کاربر خود ، پرتقاضاترین سناریوهای توسعه برنامه های وب را اجرا می کنند:

  • ساخت برنامه های سازگار با دستگاه های متنوع ما برنامه های کاربردی، راحت و زیبا به لحاظ بصری با بهره گیری از HTML و JAVASCRIPT خلق میکنیم که به کاربران نهایی ما تجربه بی نقصی را در تمامی پلتفرم ها از جمله دسکتاپ، تلفن های هوشمند و تبلت ها ارائه مینماید.
  • باز سازی برنامه های قدیمی ما میتوانیم برنامه های تحت وب قدیمی شما را به صورت کامل مدرن سازی و یا بازطراحی نماییم تا با نیازهای رو به رشد کاربران نهایی و تکنولوژی های روز منطبق گردد.

وب در مقیاس های مختلف: طراحی, توسعه,
و بهینه سازی

در مورد طراحی ، ساخت و راه اندازی سیستم های پیچیده وب ، آفتاب اولویت را با انعطاف در برابر خطا ، توان معامله ، مقیاس پذیری و در دسترس بودن برنامه قرار می دهد.

سیستم های توزیع شده در مقیاس بزرگ

ما از ابزارهای مدرن ، بهترین شیوه ها و دانش غول های فناوری برای طراحی ، راه اندازی و مدیریت برنامه های وب بی نقص و انعطاف پذیر استفاده می کنیم. مهارت های ما از شبکه های اجتماعی متقاضی و سیستم عامل های تحویل محتوا گرفته تا راه حل های پیچیده AR / VR و مبتنی بر هوش مصنوعی میباشد.

پردازش کلان داده ها بصورت در لحظه

ما به سازمانها کمک میکنیم تا در مسیر پردازش کلان داده ها موفق شوند. ما از ایجاد یک استراتژی برای آغاز کار تا پیاده سازی و راهکارهای وب مبتنی بر داده ها در کنار شما خواهیم بود. ما تمامی جوانب پردازش داده ها را پوشش خواهیم داد، از طراحی چرخه پردازش داده گرفته تا بکارگیری و استفاده از تکنیک های بروز دنیا در خصوص پردازشش جریان داده ها.

معماری مبتنی بر میکرو سرویس ها

از سال 1999 ، ما تمام مراحل توسعه برنامه های وب را پشت سر گذاشته ایم - از معماری چند لایه از طریق SOA ، تا تبدیل شدن به یکی از طرفداران میکرو سرویس ها یا همان رویکرد توسعه نرم افزارها بر پایه بخش های کوچک تر که از فروپاشی معماری جلوگیری می کند.

برنامه های مبتنی بر پردازش ابری

با آفتاب میتوانید از برنامه های مبتنی بر پردازش ابری استفاده نمایید و میتوانید از تمامی مزایای توسعه بر پایه container تا ایجاد میکروسرویس های متناسب با معماری منعطف، بهره مند شوید. ما وب اپ های مبتنی بر زیر ساخت های ابری را از ابتدا برای شما ایجاد میکنیم و یا به شما کمک میکنیم تا سیستم های فعلی سازمانی خود را بر پایه فضای ابری پیاده سازی کنید.

مراحل ضروری برای ساختن راه حل درست وب

مشاوره
تکنولوژی

کارشناسان توسعه برنامه های وب ما نیازهای شغلی و فن آوری های موجود را کاملاً ارزیابی می کنند تا به شما کمک کنند تا مرتبط ترین بستر وب را انتخاب کنید.

مرحله بررسی
و برنامه ریزی

ما به شما کمک می کنیم نقشه راه پروژه را تعریف کنید ، الزامات را روشن کنید و اسناد دقیق را تهیه کنید تا اطمینان حاصل شود که برنامه وب آینده شما برای شرکت شما مطابقت دارد

ارائه نسخه اولیه
نرم افزار

ما یک نسخه ابتدایی از ایده شما را پیاده سازی میکنیم تا امکان اجرای ایده در دنیای وقعی سنجیده شود.

توسعه برنامه وب با مزایای گنجانده شده در آن

ما به عنوان یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار سفارشی ، از همان ابتدا مزایایی را به مشتریان خود ارائه می دهیم. ما تیم های اختصاصی انعطاف پذیر ارائه می دهیم ، از وجود یک روند توسعه شفاف اطمینان حاصل می کنیم و به سرعت در برابر تغییر شرایط واکنش نشان می دهیم.

تیم های
چند جانبه

چابکی متخصصان تیم ما با دانش کسب شده از تمرین مستمر در حوزه فناوری پشتیبانی میشود. به این ترتیب ما از گردش کار چابک میان تیم ها و توسعه وب بدون وقفه بهره مند خواهیم شد.

چابکی
در ارزش آفرینی

تحویل مداوم بر اساس اتوماسیون استقرار کامل ، تیم های توسعه وب ما را قادر می سازد برنامه ها و ویژگی های جدید را سریعتر ارائه کنند.

پروژه های کاملا انحصاری شده

ما پروژه های توسعه وب را که نیاز به تفکر خارج از چارچوب دارند برای ماموریت های تجاری منحصر به فرد انجام می دهیم و برای این موارد پیشنهادات انحصاری ارائه مینماییم.

تکنولوژی‌ها

مهارتهای فناوری آفتاب بسیار فراتر از آن است که معمولاً از "یک شرکت توسعه برنامه وب" انتظار می رود. برخی از این حوزه ها عبارتند از:

Frontend
Microsoft .NET
PHP
Jav
Python

پروژه‌ای را می‌خواهید شروع کنید؟

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید

پیوست
حداکثر ۵ فایل به حجم ۵ مگ
با ارسال این فرم ، رضایت می دهم تا آفتاب داده های شخصی مرا طبق سیاست حفظ حریم شخصی و کوکی ها پردازش کند