تضمین کیفیت و تست مجزا

آفتاب طیف گسترده ای از نرم افزارهای مستقل تضمین کیفیت و خدمات تست را ارائه می دهد که به بالاترین سطح امنیت و استانداردهای صنعت فناوری پایبند هستند. ما می توانیم با استفاده از آزمایشگاه های تست ، تخصص گسترده در حوزه QA و انعطاف پذیری تیم ، کیفیت محصول شما را افزایش دهیم در حالی که زمان ورود به بازار ، خطرات مدیریتی و هزینه های عملیاتی را کاهش می دهیم.

خدمت دهی به پروژه ها در سرتاسر بازه زمانی پروژه

ما در هر مرحله از پروژه شما کیفیت را در چرخه حیات تحویل محصول و برنامه شما ایجاد می کنیم. بسته به نیاز شما ، آفتاب قادر است ایرادات موجود را از طریق بسته های جامع کیفیت و آزمایش خود شناسایی کند و خدمات نجات پروژه و همچنین پشتیبانی و ارتقا بیشتر محصول شما را در صورت لزوم ارائه دهد.

تست در تمام
چرخه عمر توسعه

ما خدمات QA و تست را در کل چرخه عمر توسعه ارائه می دهیم ، از جمله آزمایش یکپارچه سازی ، آزمایش رگرسیون ، آزمایش جعبه سیاه / سفید ، آزمایش محیط ، آزمایش عملکرد ، تست سرویس تحت فشار (استرس) ، تست محلی سازی و تست پذیرش کاربر.

نجات
پروژه

تیم ما در نجات پروژه هایی که در وسط چرخه عمر خود هستند ​​مهارت بالایی دارد. ما می توانیم به شما کمک کنیم همه چیز را به حالت قبل برگردانید و یک پروژه در معرض خطر را نجات دهید. آفتاب استراتژی ها و تخصص های هوشمندانه را برای شناسایی سریع مناطق مشکل ساز و بهبود کد برنامه شما جمع آوری می کند.

پشتیبانی
و بهبود مستمر

آفتاب قادر به ارائه خدمات پشتیبانی و ارتقای مستمر برای بهبود بیشتر نرم افزار شما و اجرای هرچه بهتر آن پس از توسعه نهایی آن است.

همه چیز را پوشش میدهیم

دسکتاپ

کارشناسان تست ما با ارائه خدمات تست که کل اجزای معماری را شامل می شوند ، از آزمایش UI پیش رو گرفته تا اعتبار سنجی داده ها ، کیفیت همه جانبه برنامه های دسکتاپ شما را تضمین می کنند. با اتکا بر توجه ما به جزئیات ، اطمینان حاصل می کنید که برنامه دسکتاپ شما از مزایای زیر بهره مند میگردد

  • قابلیت همکاری یکپارچه میان اجزا
  • قابلیت سازگاری سخت افزاری
  • قابلیت اطمینان سیستم

وب

ما خدمات تست را برای طیف کاملی از برنامه های وب ، از جمله SaaS و راه حل های مبتنی بر فضای ابری ، سیستم های مدیریت محتوا و موارد دیگر ارائه می دهیم. ابزارهای تست سفارشی ما به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که برنامه وب شما از نظر نمایش در چندین مرورگر با مشکل مواجه نمیشود و از بالاترین استانداردها برخوردار است

  • قابلیت استفاده
  • کارایی
  • امنیت

موبایل

آفتاب قابلیت اطمینان ، سازگاری ، عملکرد و تجربه کاربری برنامه تلفن همراه شما را در همه سیستم عامل ها و طیف وسیعی از دستگاه ها در میان تولید کنندگان تست می کند. خدمات تست برنامه تلفن همراه ما به شما امکان می دهد مزایای زیر را بدست آورید:

  • افزایش پایداری
  • عملکرد بالا
  • کاهش زمان آمادگی محصول برای حضور در بازار

امنیت تحت وب در عالی ترین سطح ممکن

ما بر روی دستورالعملهای OWASP به منظور شناسایی به موقع خطرات امنیتی رایج در نرم افزار شما و همچنین ایجاد فعالیت های مربوط به انطباق و S-SDLC مناسب تمرکز می کنیم.

تضمین کیفیت و تست مستقل

آفتاب و متخصصان تست کیفیت ما، برای شما در کل چرخه عمر برنامه فارغ از هر کدام از متدلوژی هایی که استفاده می کنید ، محصولی با کیفیت به ارمغان خواهند آورد. ما می توانیم از فرایند های فعلی تیم QA شما پشتیبانی کنیم ، خدمات کاملی برای تست وضعیت فعلی ارائه دهیم و در هر مرحله از چرخه حیات توسعه نرم افزار ، یک پروژه نجات کیفیت را شروع کنیم:

پروژه‌ای را می‌خواهید شروع کنید؟

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید

E-mail us at contact@iflexion.com and we will get back to you promptly regarding your request!

پیوست
حداکثر ۵ فایل به حجم ۵ مگ
با ارسال این فرم ، رضایت می دهم تا آفتاب داده های شخصی مرا طبق سیاست حفظ حریم شخصی و کوکی ها پردازش کند