خدمات توسعه نرم افزار موبایل

توسعه برنامه های تلفن همراه برای محیط هایی که با مشتریان سر و کار دارند و شرکت ها.

اول موبایل

برای ساخت ، آزمایش و انتشار برنامه پنج ستاره تلفن همراه خود ، متخصصان شناخته شده توسعه برنامه تلفن همراه را به کار گیرید

وب در موبایل

با برنامه های تلفن همراه پرمحتوا و تراکنش محور ، دسترسی به پورتال ها و سرویس های وب موجود را گسترش دهید

چابکی در سطح سازمان

یک راه حل چابکی سازمانی درجه یک B2B ، B2E یا B2C دریافت کنید که با هر نوع سیستم شرکتی بصورت ایمن ارتباط برقرار کند

تجربه موبایل
64%
کارمندان به دلیل تجربه نامناسب کاربری به ندرت از برنامه های تلفن همراه سازمانی استفاده می کنند.
تنوع دستگاه
3+
دستگاه روزانه توسط یک فرد برای فعالیت های کاری/غیرکاری مورد استفاده قرار میگیرد
تأثیر تجاری
67%
از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات معتقدند تاثیر چابکی سازمانی بر روی کسب و کار آنها چیزی مساوی و حتی بیشتر از تاثیری است که اینترنت در سال 1990 بر روی کسب و کارها گذاشت.

ما فقط برنامه های کاربردی را نمی سازیم. ما تجربه های موبایل درجه یک را می سازیم

با آفتاب ، شما راه حل های مبتنی بر تلفن همراه زیبا ، سازنده و با کاربرد آسان را در اختیار کاربران خارجی و داخلی خود قرار می دهید و آنها با افزایش وفاداری و تعامل در دنیای واقعی به شما بازپرداخت می کنند. برای اطمینان از پوشش ابعاد کیفیت راه حل ارائه شده ، توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه ما بر روی موارد زیر تمرکز می کنند:

 • طراحی تجربه کاربری

  اگر به دنبال ایجاد ارتباط عاطفی ، یک طراحی "آرام" یا یک رابط کاربری "هیجان انگیز" باشید ، آفتاب متخصصانی را در اختیار دارد که مهارت های لازم را برای ایجاد تجربه استثنایی تلفن همراه مورد نظر شما به ارمغان خواهند آورد.

 • پوشش چند پلتفرمه

  ما به تمامی پلتفرم های محبوب موبایلی و تکنولوژی های مبتنی بر موبایل سرویس دهی کرده و به شرکت ها کمک میکنیم استراتژی توسعه خود را به نحوی تنظیم نمایند تا به بیشترین تعداد جامعه هدف خود سرویس دهی نمایند

 • مقیاس پذیری و قابلیت همگام سازی

  طراحی برنامه هایی که ما توسعه میدهیم از همان ابتدا دارای ملاحظات مقیاس پذیری و قابلیت همگام سازی هستند ، و این امکان را برای پیشرفت های بی وقفه فناوری به جهت افزایش ارزش برنامه شما در هر نقطه از آینده فراهم می کند.

 • امنیت و انطباق

  هر پروژه ای مجموعه الزامات امنیتی و رعایت نکات خاص خود را می طلبد و برخی نیز به طرز استثنایی خواستار آن هستند. در آفتاب ، ما از روز اول پروژه به الزامات امنیتی پیشرفته یا انحصاری کسب و کار شما و استانداردهای آن می پردازیم.

 • تحویل سریع

  برای تأمین سریع تغییرات در تقاضای مصرف کننده ، آفتاب از DevOps و روش های تحویل مداوم ارزش برای تحویل سریع برنامه ها و راه اندازی سریع محصول در حالی که کیفیت و عملکرد محصول درجه یک خود را تامین نموده، استفاده می کند.

دانش در زمینه کسب و کارهای مختلف

ما برنامه های موبایل بسیار کاربردی را با استفاده از تجربه عملی در حوزه های زیر ارائه می دهیم:

فروشی متمرکز برای پروژه های چند پلتفرمی

مجموعه گسترده ای از پروژه های مبتنی بر وب و فناوری تلفن همراه ، آفتاب را قادر می سازد تا با نگاهی کلی به چشم اندازهای کاربردی مشتریان، رویکردی کامل داشته باشد. ما با استفاده از فناوری های تلفن همراه ، وب و پردازش ابری ، پروژه های کلان را پیش میبریم و به مشاغل کمک می کنیم تا از سیستم متمرکز و یکپارچه ارایه شده نهایت استفاده را ببرند.

پروژه‌ای را می‌خواهید شروع کنید؟

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید

پیوست
حداکثر ۵ فایل به حجم ۵ مگ
با ارسال این فرم ، رضایت می دهم تا آفتاب داده های شخصی مرا طبق سیاست حفظ حریم شخصی و کوکی ها پردازش کند