توسعه تجارت الکترونیک

ما به کسب و کارهای الکترونیک کمک میکنیم دارایی خود و دسترسی مشتریانشان را از طریق ترکیب کانالهای بازاریابی، راه حل های کاربر محور و ابزارهای شناسایی مشتری افزایش دهند

راه حل های کاملاً ویژه برای تجارتهای متنوع

ما با جمع آوری تخصص خود در زمینه فناوری اطلاعات و توسعه تجارت الکترونیکی ، به شرکت های خرده فروشی ، توزیع کنندگان ، تولید کنندگان و عمده فروشان کمک می کنیم رضایت مشتریان ، فروش و مخاطبان خود را افزایش دهند. هدف ما ساختن راه حل های تجارت الکترونیکی از نظر فنی بی عیب و نقص و گیرا است تا شرکت شما در بازار تجارت الکترونیک برجسته شود.

بازارهای آنلاین

ما فروشگاه های وب ، فروشگاه های کوپنی و فروشگاه های دراپ شیپینگ را برای اطمینان از یک تجربه خرید مثبت برای مشتریان خود در هر مکان ارائه می دهیم. ما به عنوان یک شرکت توسعه تجارت الکترونیکی ، پروژه های فروشگاه آنلاین با پیچیدگی های متنوع و در حوزه های مختلف ، اعم از کالاهای مصرفی یا سرمایه ای ، تحویل غذا ، توزیع محتوای چند رسانه ای ، تجارت یا خدمات عمومی را مدیریت می کنیم.

مارکت های B2C

ما بازارهای چند زبانه و چند ارزی را به عنوان یک رسانه بهینه برای احیای همکاری قطع شده بین فروشندگان مختلف و مشتریان آنها پیاده سازی می کنیم. از طریق توسعه تحت وب تجارت الکترونیکی ، ما به ارائه دهندگان محصولات و خدمات کمک می کنیم تا پیشنهادات خود را به روشی بهینه ارائه دهند ، بعلاوه این امکان را به مشتریان می دهیم تا بلافاصله به جامع ترین مجموعه خدمات و کالاهای مورد نیاز در یک درگاه دسترسی پیدا کنند.

درگاه های تجارت B2B

ما پورتال های B2B غنی از ویژگی را ایجاد می کنیم تا تمام ذینفعان تجاری ، مانند تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، عمده فروشان و شرکت های تابعه آنها را در یک مرکز متمرکز متحد کنیم. راه حل های ما به مشاغل کمک می کند تجارت جهانی چند کاناله امن را ایجاد و مدیریت کنند ، مشارکت های خود را ایجاد کنند ، پیشنهادات عمومی رقابتی ایجاد کنند و با بازرگانان از سراسر جهان همکاری کنند.

حراج ها، مزایده ها و برنامه های پیشنهادی

ما به مشاغل تجارت الکترونیکی کمک می کنیم تا تجربه تجارت خود را از طریق حراج های آنلاین و درگاه های مناقصه گسترش دهند. راه حل های اجرا شده صاحبان آنها را قادر می سازد تا چندین نوع حراج را سازماندهی کنند ، موارد پیشنهادی ، پخش صدا و ویدئو را در حین حراج ها و جلسات مناقصه در زمان واقعی تنظیم کنند و گزینه های زیادی برای پرداخت به مشتریان نهایی ارائه دهند.

تجمیع تجارت های الکترونیک

اگر به دنبال راه حلی هستید که چندین فروشنده را گرد هم بیاورد و پیشنهادات آنها را زیر یک کاسه ادغام کند ، ما آماده ارائه کمک هستیم. ما تجمع تجارت الکترونیکی را به کار می گیریم تا به شما امکان میزبانی و مدیریت برند های مختلف را به راحتی و در عین حال امکان ارائه خدمات و کالاهای خودتان را بدهیم.

راه حل های رزرو بلیط

ما به عنوان بخشی از خدمات توسعه تجارت الکترونیکی ، راه حلهای پیچیده ای را طراحی و اجرا می کنیم تا فعالیتهای رزرو و تهیه بلیط را برای مشتریان از سراسر جهان راحت و شفاف کنیم. ما توجه ویژه ای به امنیت پرداخت ، عملکرد راه حل های تحت بار زیاد و همچنین تعامل بدون دردسر آنها با سرویس های شخص ثالث داریم.

ستون های عملیاتی کسب و کار الکترونیکی شما

آفتاب به مشاغل مبتنی بر تجارت الکترونیکی کمک می کند تا با استفاده از سیستم های سفارشی کاملاً کاربردی و ماژول های تجارت الکترونیکی ، در فعالیت روزمره خود موفق شوند. با ایجاد یک فضای تجارت الکترونیکی یکپارچه ، به شما امکان کنترل دائمی فرآیندهای تجارت الکترونیکی تان را می دهیم.

مدیریت تدارکات

مدیریت مسیریابی و سفر ، سیستم های ردیابی ، عملیات حمل بار ، مدیریت کانتینر ، مدیریت سوخت ، بازرسی خودرو.

مدیریت انبار

عملیات انبار ، مدیریت SKU ، مدیریت کار ، مدیریت بارانداز ، بهینه سازی انبار و سهام.

مدیریت موجودی و حمل و نقل

بارکد ، سفارش ، چیدن ، بسته بندی و حمل و نقل ، پیش بینی و دوباره پر کردن موجودی ، کنترل تعداد موجودی.

تجارت الکترونیکی سازمانی

گردش کار پیچیده تجارت الکترونیکی ، مدیریت زنجیره تامین ، مدیریت قیمت گذاری ، مدیریت پروژه ، مدیریت منابع انسانی.

مدیریت اطلاعات محصول

طبقه بندی و فهرست بندی محصولات ، مقایسه محصول ، مدیریت چرخه عمر محصول و قابلیت ردیابی.

راه حل ها و ابزارهای پرداخت

درگاه های پرداخت ، سیستم های POS ، کیف پول الکترونیکی ، امنیت پرداخت و انطباق.

بازاریابی و مدیریت فروش

سیستم های CRM ، مراکز تماس ، کمپین های بازاریابی چند کاناله ، تجزیه و تحلیل مشتری و گزارش گیری.

صورتحساب شرکت و حسابداری

فاکتور ، هزینه ها ، برآوردها ، دارایی ها ، مالیات ها ، حقوق و دستمزد ، معاملات بانکی ، گزارش های حسابداری.

مدیریت اسناد تجارت الکترونیکی

سیستم مدیریت اسناد مبتنی بر سرور و ابر ، گردش کار پیچیده اسناد متقابل سیستم ، تأیید و اشتراک گذاری سند بصورت در لحظه در همه دستگاه ها

خدمات پیشرفته برای رشد اقتصادی شما

مشاوره تجارت الکترونیک

علاوه بر توسعه تجارت الکترونیکی ، ما برای کمک به مشاغل جهت بهبود نتایج تجارت الکترونیکی خود ، کمک های فنی و مشاوره ای ارائه می دهیم. ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا نقشه راه تجارت الکترونیکی طولانی مدت را با مجموعه ای بهینه شده از تکنولوزی ها پشتیبانی کنند.

 • ایجاد یک استراتژی تجارت الکترونیک با محوریت IT
 • ارائه تجزیه و تحلیل کسب و کار شما با استفاده از راه حل های تجارت الکترونیکی موجود و آتی
 • ارزیابی اثربخشی راهکارهای تجارت الکترونیک از دیدگاه کاربری و مدیریت سیستم
 • انتخاب راه حل های تجارت الکترونیکی بهینه برای کمک به شما در ورود به بازارهای جدید یا جذب مخاطبان جدید
 • بررسی راهکارهای تجارت الکترونیک درون سازمانی و در مواجهه با مشتریان از منظر فناوری

بازبینی فرایندهای تجارت الکترونیک

برای کمک به شما در تراز کردن اهداف مشخص شده با نتایج کسب و کارهای الکترونیکی واقعی ، بازبینی جامعی از اکوسیستم تجارت الکترونیکی شما ارائه می دهیم. ما پکیج مخصوص ارزیابی خود را با فعالیت های مبتنی بر تکنولوژی برای شناسایی و از بین بردن موانع موجود در سیستم های فعلی تجارت الکترونیکی شما بهینه کرده ایم.

 • بررسی معماری و ساختار راه حل
 • ارزیابی تجربه کاربری از طریق پیمایش های معمول کاربر
 • بررسی امنیت تجارت الکترونیکی ، از جمله مکانیزم های احراز هویت ، پردازش داده های حساس ، مکانیسم سفارش و پرداخت
 • ارزیابی کفایت ماژول های جستجو و فیلتر
 • آزمایش عملکرد و ثبات کلی راه حل پیشنهادی

بهینه سازی کسب و کار الکترونیک

بر اساس نتایج ممیزی ، توسعه دهندگان و مشاوران تجارت الکترونیکی ما توصیه های عملی خود را به اشتراک می گذارند و برای بهبود اکوسیستم تجارت الکترونیکی شما کمک حرفه ای ارائه می دهند. ما برای مدیریت و پشتیبانی از آنها و همچنین افزایش کارایی آنها ، راهکارهای شما را بهینه سازی می کنیم.

 • تنظیم استراتژی بازیابی سبد خرید رها شده
 • اجرای ویژگی هایی برای ایجاد انگیزه در خریداران و افزایش اعتماد آنها
 • تنظیم گزینه های پیشرفته جستجو و فیلتر برای تسهیل عرضه محصول و خدمات
 • افزودن مولفه های تعامل کسب و کار با مشتری و ماژول های سرگرمی
 • برای افزایش تعامل مشتری ، راه حل موجود خود را دوباره طراحی کنید

کسب و کار الکترونیکی هوشمند مشتری محور

جدا از ارائه راه حل ها و خدمات تجارت الکترونیک اصلی ، ما آرزو داریم که با همگام سازی تجارت الکترونیکی با فناوری های مدرن ، به مشتریان خود اجازه دهیم که از رقبا جلوتر باشند.

M-Commerce

داخل فروشگاه یا بصورت آنلاین ، مشتریان شما با داشتن یک دستگاه تلفن همراه در دستان خود ، ارزش افزوده دریافت می کنند. آفتاب می تواند با بکارگیری از امکانات این حوزه، فرایند مربوط به کسب و کار الکترونیکی شما را از نقطه صفر آغاز کند یا راه حل موجود تجارت الکترونیکی شما را بهینه سازی کند.

 • تجارت الکترونیکی مبتنی بر مکان
 • سفارش و پرداخت موبایل
 • برنامه های موقعیت جغرافیایی برای ناوبری در فروشگاه و ردیابی محصولات بصورت در لحظه
 • تجارت الکترونیکی اجتماعی برای یک تجربه خرید مداوم در شبکه های اجتماعی
 • اپلیکیشن های تحویل محصول

تجارت الکترونیکی بر پایه اینترنت اشیا

ما از یک فروشگاه فیزیکی محلی یا یک فروشگاه آنلاین گرفته تا یک انبار به شما کمک می کنیم فرصت های پیشرفته خرید را به مشتریان معرفی کنید و برنامه تجارت الکترونیک خود را با اتصال به شبکه دستگاه های هوشمند خود بهینه کنید. ما تخصص تجارت الکترونیکی خود را با دانش قوانین اینترنت اشیا لینک می کنیم تا راه حل های تجارت الکترونیکی شما را درست در جایی که مشتری شما حضور دارد به ارمغان آوریم و فروش شما را کاملاً شخصی سازی کنیم.

 • راه حل های اینترنت اشیا برای خریدهای فوری (خانه هوشمند ، یخچال هوشمند)
 • برنامه های تجارت الکترونیکی سفارشی برای گجت های پوشیدنی
 • درگاه های پرداخت اینترنت اشیا
 • حسگرها و چراغ های راهنما برای بازاریابی موثر مکان محور
 • مدیریت موجودی و انبار با استفاده از اینترنت اشیا

خدمات مشتری با بهره گیری ازهوش مصنوعی

از طریق AI و توسعه نرم افزار تجارت الکترونیکی ، محصولات و خدمات شما را به راحتی در کانال های مختلف بازاریابی ارائه می کنیم. هدف ما این است که اهمیت یک جستجوی سنتی مبتنی بر کلمات کلیدی را برای ایجاد یک مسیر خرید بهینه برای مشتریان شما به حداقل برسانیم.

 • دستیارهای هوشمند خرید و ربات های چت
 • موتورهای جستجوی هوشمند و توصیه گرها
 • فروشگاه های مجازی و غرفه های نمایشی
 • نمایشگرها و کیوسک های تعاملی
 • راه حل های هوش مصنوعی برای مدیریت زنجیره تأمین مشتری مدار

تجزیه و تحلیل کسب و کار الکترونیک

ما شما را به راه حل های تحلیل و ابزارهای تنظیم شده برای آمار مربوط به تجارت الکترونیکی مجهز می کنیم تا داده های با کیفیت به پیشرفت تجارت الکترونیکی شما منجر گردد. ما به شما کمک می کنیم تا از داده های بزرگ برای به حداکثر رساندن نرخ تبدیل بازدید کنندگان به مشتری و حتی افزایش میزان خرید مشتریان فعلی استفاده کنید.

 • تجزیه و تحلیل تجمیعی برای تعریف شخصیت مشتریان شما
 • تجزیه و تحلیل فروش برای پیش بینی تقاضا ، قیمت مطلوب ، فروش کم و زیاد
 • تجزیه و تحلیل احساسات برای شنیدن صدای مشتری
 • تجزیه و تحلیل پیش بینی برای درک و مصورسازی رفتار مشتریان شما
 • گزارش پیشرفته برای تغییر شکل سیستم های توصیه گر شما مطابق با انتظارات مشتریان

اطمینان از دوام راه حلهای اقتصاد ما

رشد قابل کنترل

توسعه دهندگان تجارت الکترونیکی ما سیستم هایی را آماده می کنند تا رشد تجارت الکترونیکی شما را دنبال کنند. از طراحی معماری یک راه حل تا اجرای هسته عملکردی آن ، اطمینان حاصل می کنیم که پلتفرم شما مقیاس پذیر باشد و هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی گسترش یابد.

عملکرد ثابت

ما برای به روز نگه داشتن راه حل شما و تضمین عملکرد بی نقص آن در هر زمان با شما هستیم. ما یک چکاپ عملکردی در یک مرحله یا بصورت منظم انجام می دهیم تا به شما کمک کنیم نقاط گلوگاه عملکردی موجود و بالقوه ای را که می تواند مانع از بهره وری راه حل تجارت الکترونیکی شما شود ،پیدا کنید.

حفاظت سطح بالا

خدمات ما شامل مشاوره امنیت تجارت الکترونیکی با هدف همسان سازی رویکردهای مدیریت داده ها و امنیت شما با استانداردهای PCI DSS و GDPR است. علاوه بر این ، ما آزمایش امنیتی را با توجه به روش های OWASP انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که راه حل تجارت الکترونیکی شما در برابر جرایم اینترنتی غیر قابل نفوذ است.

پیاده سازی و مدیریت بدون دردسر راه حل جدید

برای تعادل بخشیدن به پیچیدگی راه حل های تجارت الکترونیکی ، ما با استفاده از اسناد و دستورالعمل های دقیق پروژه ، پیاده سازی و مدیریت موفق تر آنها را آسان می کنیم. ما جلسات آموزشی را برای کاربران نهایی و متخصصان فناوری اطلاعات شما برگزار می کنیم تا به آنها کمک کنیم بدون دردسر سیستم های خود را مدیریت کنند.

پروژه‌ای را می‌خواهید شروع کنید؟

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید

پیوست
حداکثر ۵ فایل به حجم ۵ مگ
با ارسال این فرم ، رضایت می دهم تا آفتاب داده های شخصی مرا طبق سیاست حفظ حریم شخصی و کوکی ها پردازش کند