تدام فعالیت

آفتاب یک فرآیند جامع و متفکرانه را حفظ می کند که از تداوم تجارت و پایایی نهایی اطمینان حاصل می کند.

زیرساخت

بخش اختصاصی فناوری اطلاعات ما وظیفه اطلاع رسانی به مشتریان در مورد کلیه وقایع مهم مربوط به عملکرد زیرساخت اطلاعات را به صورت تمام وقت بر عهده دارد.

سرورها

سرورهای ما بر روی سیستم عامل های استاندارد ساخته شده اند و اصلاحات امنیتی به طور یکنواخت در کل زیرساخت های شرکت مستقر می شوند. این محیط همگن به طور مداوم برای اصلاحات کنترل می شود.

قابلیت اطمینان سرویس های شبکه

قابلیت های Failover برای سرویس های اصلی شبکه مانند توسعه ، ایمیل ، DNS ، دسترسی به اینترنت و سرورهای فعال دایرکتوری اجرا می شوند. پشتیبان گیری از Mail Server از طریق دو سرور پشتیبان انجام می شود ، که از حفظ و پایداری سرویس ایمیل اطمینان حاصل می کند.

ظرفیت های اضافه

برای اهداف توسعه ، ما از فناوری مجازی سازی استفاده می کنیم ، که به ما امکان می دهد یک محیط عملیاتی جداگانه برای هر پروژه ایجاد کنیم و بنابراین انعطاف تخصیص منابع و کارایی را افزایش می دهیم.

بازیابی بعد از فاجعه

DISASTER RECOVERY

آفتاب یک برنامه بازیابی فاجعه را در تمام بخشهای داده خود اجرا می کند که شامل مجموعه ای از حفاظت از داده ها و سایر فعالیت های مربوط به امنیت است و از سناریوهای بازیابی اطلاعات برای هر وضعیت بالقوه از دست دادن داده (مانند خرابی سخت افزار یا نرم افزار ، ویروس کامپیوتر ، عامل انسانی ، و غیره) بهره میگیرد. این برنامه شامل چندین مولفه برای به حداقل رساندن خطر هر نقطه از خرابی ، از جمله موارد زیر است

  • تمام داده های برنامه در چندین سیستم در یک مرکز داده و در مراکز داده از راه دور تکثیر می شوند.
  • آفتاب مجموعه ای از مراکز داده را که از نظر جغرافیایی توزیع شده اند ، برای حفظ تداوم خدمات در صورت بروز یک فاجعه یا حادثه دیگر در یک منطقه واحد ، اداره می کند.

پروژه‌ای را می‌خواهید شروع کنید؟

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید

پیوست
حداکثر ۵ فایل به حجم ۵ مگ
با ارسال این فرم ، رضایت می دهم تا آفتاب داده های شخصی مرا طبق سیاست حفظ حریم شخصی و کوکی ها پردازش کند