یکپارچه سازی برنامه‌ها

آفتاب که یک ارائه دهنده باتجربه سرویس یکپارچه سازی اپلیکیشن ها است ، باعث می شود همه نرم افزارها ، داده ها و فرایندهای شما با هم کار کنند و ارزش دارایی های فعلی شما را به حداکثر برسانند بدون اینکه پتانسیل رشد را از بین ببرند.

چرا یکپارچه سازی انجام دهیم؟

بهره وری سازمانی بالاتر

از طریق تلفیق راه حلهای متفاوت در یک اکوسیستم واحد ، شما از تداوم نگهداری ، ساده سازی پشتیبانی و کاهش هزینه های تمام شده اطمینان حاصل می کنید.

افزایش چابکی کسب و کار

با استفاده از مزایای اتصال در لحظه ، ادغام فرآیندها و تبادل داده ها در سراسر سازمان ، شما از تصمیم گیری سازگار و یکپارچه اطمینان حاصل می کنید و شناخت سریع و پاسخ به فرصت ها را امکان پذیر می سازید.

بهینه سازی زمان و هزینه توسعه

با حرکت در راستای یکپارچه سازی سیستم ها ، شما یک تصمیم اقتصادی مناسب برای کاهش زحمات و منابع مورد نیاز برای جایگزینی یا طراحی مجدد نرم افزار موجود می گیرید.

روابط ایمن و کارآمد B2B

با ادغام کانال های ارتباطی ، شما می توانید روابط B2B امن را با استقرار سریعتر فرآیندهای تجاری بین سازمان و شرکای تجاری خود فعال کنید.

ما از شما پشتیبانی میکنیم ...

ما به عنوان یک تیم باتجربه ، شما را در طول مراحل راهنمایی کرده و به شما در ساخت معماری خدمات محور کمک خواهیم کرد.

مشاوره

متخصصان ما نیازها و اهداف تجاری شما را به طور کامل تجزیه و تحلیل می کنند ، نیازها و امکانات یکپارچه سازی را شناسایی می کنند و در مورد استراتژی ، طراحی و راه حل های مناسب برای زیرساخت های موجود به شما مشاوره می دهند.

برنامه ریزی

ما با توجه به اهداف بلندمدت شما ، مناسب ترین رویکرد یکپارچه سازی را براساس نیازهای شما ، ارزیابی ریسک و زیرساخت های فعلی تعیین می کنیم.

یکپارچه سازی

آفتاب راه حل های یکپارچه سازی سفارشی متناسب با مشخصات کسب و کار شما ارائه می دهد و حداکثر کارایی و کاهش هزینه های تمام شده را به ارمغان می آورد.

نگهداری و پشتیبانی

ما با پشتیبانی مداوم در سطوح مختلف اطمینان حاصل می کنیم که برنامه شما به طور موثر و بدون مشکل برای سالهای آینده کار می کند.

مختص به هر سناریو یکپارچه سازی ..

یکپارچه سازی سمت سرور

آفتاب به شما کمک می کند با تلفیق نرم افزار جدید با سیستم های موجود در سازمان شما ، مجموعه ای غنی از خدمات را ارائه دهید. بسته به نیاز شما ، ما می توانیم برای راه حلهای مختلف یک زیرساخت مناسب سمت سرور ایجاد کنیم یا عناصر خاص بک اند از برنامه های مختلف را در یکدیگر ادغام کنیم.

یکپارچه سازی داده ها

متخصصان ما منابع داده را در محیط های پراکنده IT ادغام می کنند ، به شما کمک می کنند ارتباطات عمیق تری با پایگاه داده ها و سیستم های ذخیره سازی در سراسر سازمان برقرار کنید و جمع آوری ، تبدیل ، قالب بندی و پردازش داده ها را تسهیل کنید.

یکپارچه سازی خدمات تحت وب

ما بر روی قابلیت تعامل برنامه های وب با سیستم های سازمانی و سرویس های وب شخص ثالث از طریق پروتکل های ارتباطی استاندارد تمرکز می کنیم. آفتاب زیرساخت شما را با سرویس های وب ادغام می کند تا از ارتباط یکپارچه در پشت صحنه و تسهیل معاملات تجاری ، فرآیندهای خودکار ، سازماندهی اطلاعات و موارد دیگر استفاده کنید.

یکپارچه سازی بر پایه وب سرویس

آفتاب این امکان را برای برنامه های شما فراهم می کند که بتوانند خدمات سرویس های شخص ثالث را به صورت آنلاین ارائه دهند. ما از وب سرویس آنها استفاده می کنیم تا بتوانید از تعامل سریع و کارآمد با درگاه های پرداخت ، خدمات موقعیت جغرافیایی ، راه حل های تجارت الکترونیکی ، خدمات رسانه ای ، سیستم عامل های تبلیغاتی ، شبکه های اجتماعی و فضای ذخیره سازی ابری بهره مند شوید.

تجربه وب سرویس های گوناگون با آفتاب

عبور از یکپارچه سازی نقطه به نقطه با ESB

آفتاب یک سیستم پیاده سازی ESB کامل را ارائه میدهد.متخصصان ما قادرند تمام مولفه ها و برنامه های زیربنایی را با قرار دادن یک گذرگاه ارتباطی بین آنها ادغام کنند، بنابراین سیستم های شما را جدا کرده و به آنها اجازه می دهند بدون وابستگی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

scheme

پروژه‌ای را می‌خواهید شروع کنید؟

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید

E-mail us at contact@iflexion.com and we will get back to you promptly regarding your request!

پیوست
حداکثر ۵ فایل به حجم ۵ مگ
با ارسال این فرم ، رضایت می دهم تا آفتاب داده های شخصی مرا طبق سیاست حفظ حریم شخصی و کوکی ها پردازش کند