معرفی شرکت

از زمان تاسیس در سال ۱۳۷۹ آفتاب خدمات توسعه IT و نرم‌افزارهای مرتبط را ارائه می‌دهد. با روش‌های اثبات شده دانش حوزه کسب‌و‌کار و تخصص فن‌آوری متخصصان حرفه‌ای خود را برای ارائه راه‌حل‌های با کیفیت بالا به شما ارائه می‌نماییم.

توانایی های ما

فروشنده یک مرحله ای

از تعریف مشخصات و الزامات ، طراحی معماری ، طراحی تجربه کاربری ، برنامه نویسی ، آزمایش و اعتبار سنجی تا نگهداری و پشتیبانی محصول ، می توانیم همه را در هر سطحی کنترل کنیم.

بررسی انحصاری هر مشتری

ما به طور کامل پروژه هر مشتری را بررسی می کنیم. بسته به نیازهای پروژه ، ما یک تیم اختصاصی از تحلیلگران کسب و کار را برای تجزیه و تحلیل و درک اهداف خاص مشتری و نیاز به یافتن راه حلی مناسب با آنها همراه می کنیم.

کیفیته بی نظیر

ر پروژه در آفتاب تحت نظارت یک تیم اختصاصی تضمین کیفیت است که کلیه فعالیتها و نتایج پروژه را در هر مرحله توسعه کنترل می کند.

شفافیت کامل

بسته به نیازهای خاص ، متخصصان ما گام به گام و با ارائه مشاوره صحیح در مورد فناوری و گزینه های طراحی برنامه ، مشتری را در هر مرحله از توسعه راهنمایی می کنند.

شریک مشتری خود شوید

نیازهای مشتری را درک کنید

ما برای درک نیازها و اهداف مشتری ، هر پروژه مشتری را به دقت مطالعه می کنیم و یک راه حل مطمئن و کارآمد ارائه می دهیم. ما تمام گزینه های موجود را تجزیه و تحلیل می کنیم و مشاوره های شایسته ای برای راهنمایی مشتریان به تصمیمات تجاری آگاهانه ارائه می دهیم.

بیشترین ارزش را ارائه نمائید

در آفتاب ، ما متعهد هستیم که حداکثر ارزش را به مشتریان خود ارائه دهیم تا به آنها کمک کند تا در یک دنیای تجاری دائماً در حال تغییر و چالش موفق باشند. ارزشهای بنیادی شرکتی ما از این درک ناشی می شود که موفقیت ما به موفقیت مشتریان ما بستگی دارد.

تبدیل به شریک مشتری خود شوید

ما برای تبدیل شدن به شریک طولانی مدت و قابل اعتماد مشتریان خود ، یک گام فراتر می رویم. اولویت ما نه تنها ارائه خدمات و راه حل های حرفه ای ، بلکه تبدیل شدن به یک شریک فناوری واقعی ، اختصاص یافته به تأمین نیازهای مشتری امروز و پشتیبانی از نیازهای روز افزون مشتری است.

پروژه‌ای را می‌خواهید شروع کنید؟

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید

پیوست
حداکثر ۵ فایل به حجم ۵ مگ
با ارسال این فرم ، رضایت می دهم تا آفتاب داده های شخصی مرا طبق سیاست حفظ حریم شخصی و کوکی ها پردازش کند